شماره تماس مستقیم : 02122383846
درخواست مشاوره

هیپنوتیزم درمانی

مرکز مشاوره گروه همراه از بهترین مراکز برای ارائه خدمات مشاوره و هیپنوتیزم درمانی در شهر تهران و منطقه سعادت آباد میباشد و میتوانید با دریافت خدمات از این مجموعه بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

 برخی از بیماری ها مانند بیماری های روان تنی و یا سایکوسماتیک وجود دارند که برخی از عوامل روانی در تشدید آنها تاثیر بسیار زیادی دارند و فرد زمانی  که بر روی آنها متمرکز میشود و یا به آنها فکر میکند بخوبی آنها را احساس خواهد کرد. یکی از روش های درمانی که برای این دسته از بیماران تجویز میشود و اتفاقا تاثیر گذاری بسیار خوبی نیز بروی درمان آنها دارد هیپنوتیزم درمانی میباشد و از طریق آن بیمار میتواند بر بیماری خود  مسلط شده و به مرور درمان شود. همچنین برخی از بیماری ها  مانند سردرد های دوره ای، آسم و خلق های بین روز وجود دارند که از طریق هیپنوتیزم درمانی به خوبی قابل درمان میباشند. همچنین متخصصین اعصاب و روان از این روش برای درمان اضطراب ها، ایجاد آرامش، درمان فوبیا، ترس ها، وسواس و همچنین اختلالات افسردگی استفاده میکنند. برای برخی همواره این سوال مطرح بوده است که آیا هیپنوتیزم درمانی عوارضی را در پی دارد که در پاسخ باید بگوییم از مزیت های بسیار زیادی برخوردار است و هیچ عارضه ای را نیز در پی ندارد.

هیپنوتیزم درمانی در سعادت آباد

برای بهره مندی از روش هیپنوتیزم درمانی در سعادت آباد میتوانید به یکی از مجهزترین و معتبرترین مراکز مشاوره ای و درمانی در شهر تهران یعنی مرکز مشاوره گروه همراه مراجعه نمایید. مرکز مشاوره گروه همراه از جمله مراکزی است که بهترین کارشناسان که از سابقه طولانی نیز برخوردار هستند را در مجموعه گرد آوری نموده است و با بهترین روش های هیپنوتیزم میتوانند روند درمان را  به گونه ای پیش ببرند که درمان در کوتاه ترین زمان و همچنین با بیشترین تاثیر گذاری انجام شود. هیپنوتیزم درمانی در سعادت آبادکه توسط مرکز مشاوره همراه ارائه میشود میتواند هزینه های شما برای درمان  را نیز تا حد زیادی بکاهد زیرا کلیه تعرفه های در نظر گرفته شده تنها در راستای جلب رضایت بیمار و همچنین مراجعه کنندگان بسیار مناسب در نظر گرفته شده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :