شماره تماس مستقیم : 02122383846
درخواست مشاوره

مشاوره کودک و نوجوان

مرکز مشاوره گروه همراه کلیه خدمات مشاوره کودک و نوجوان و دیگر شاخه های مشاوره را به شما عزیزان ارائه میدهد و در راستای بهبود کامل شرایط شما و یا بیماران شما کارشناسانی مجرب و با سابقه را به خدمت گرفته است که میتوانند تا حصول نتیجه مناسب روند درمان را با اصولی ترین روش ادامه دهند.

کودکان و نوجوانان همواره در معرض  بیشترین آسیب های اجتماعی قرار دارند زیرا روحیه آنها به نسبت بزرگسالان حساس تر است و آسیب پذیری بیشتری نیز خواهند داشت. همین موضوع باعث شده تا مشاوره کودک و نوجوان  به یکی از خدمات مراکز مشاوره تبدیل شود و روند درمان با توجه به شرایط آنها زیر نظر کارشناسان این حوزه انجام گردد. مشاوره کودک و نوجوان بسیار مهم است و باید توسط والدین جدی گرفته شود زیرا تاثیر بسیار مستقیمی بر روی تربیت و همچنین سلامت ذهن و جسم آنها خواهد داشت. در مشاوره کودک و نوجوان مسائل مهمی مورد بررسی قرار میگیرند و ابعاد گسترده ای از اتفاقاتی که پیرامون کودک در حال انجام است مورد بررسی قرار میگیرند و سپس کارشناس بر اساس مشکل ایجاد شده و همچنین عواملی که در ایجاد این مشکلات سهیم هستند تصمیمات مناسبی را برای درمان اتخاذ خواهد کرد.

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان در سعادت آباد

در مرکز مشاوره کودک و نوجوان در سعادت آباد کارشناسانی بسیار با تجربه فعالیت میکنند که هر یک از این کارشناسان تا کنون خدمات زیادی را در زمینه مشاوره به کودکان و نوجوانان ارائه داده اند. تجربه بالا و همچنین تخصص هر یک از این کارشناسان دست به دست ههم داده اند تا مشاوره کودک و نوجوان به بهترین روش ممکن و مطابق با اصول مشاوره ای که کلیه مراکز معتبر تایید کرده اند انجام شود.  اما یکی از دغدغه های والدین که برای دریافت خدمات به مرکز مشاوره کودک و نوجوان در سعادت آباد مراجعه کرده اند تاثیر پذیری در مدت زمان کوتاه تر میباشد و تمایل دارند تا کودکان و یا نوجوانان آنها در مدت کوتاه تری نتیجه مناسب را دریافت کنند. این مرکز با توجه به کارشناسان خبره و مسئولیت پذیری توانسته زمان تاثیرپذیری برای بهبود شرایط کودک و نوجوانان را کاهش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مرکز مشاوره گروه همراه تماس حاصل نمایید و پس از کسب اطلاعات از خدمات مجموعه بهره مند شوید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :