شماره تماس مستقیم : 02122383846
درخواست مشاوره

مشاوره و درمان فوبیا

مرکز مشاوره گروه همراه با سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و همچنین مشاوره و درمان فوبیا به یکی از مراکزی تبدیل شده است که بیشترین متقاضی را به خود اختصاص داده است وتمامی مراجعه کنندگان به این مرکز نیز پس از اتمام دوران مشاوره و درمان نتیجه بسیار خوبی را دریافت کرده اند.

فوبیا نوعی ترس محسوب میشود که این ترس میتواند از یک جسم، حیوان، موقعیت و یا یک شخص باشد که البته این ترس با  ترس هایی که به طور طبیعی در انسان رخ میدهد متفاوت است و غیر منطقی میباشد. فویبا علاوه بر اینکه میتواند یک ترس دائمی را به همراه داشته در دیگر جوانب زندگی نیز تاثیر گذار خواهد بود که از این رو باید درمان شود. مشاوره و درمان فوبیا به فردی که دچار این بیماری شده است تا حد زیادی کمک خواهد کرد تا بتواند بر آن غلبه کند. هدف از مشاوره و درمان فوبیا این است که فرد به این نتیجه برسد که ترس او از هر چیز و یا هر شخصی بیهوده بوده و دلیلی برای ترس او وجود نخواهد داشت. اما باید توجه داشته باشید که مشاوره و درمان فوبیا به راحتی و طی چند جلسه کوتاه امکان پذیر نیست و باید طی جلسات متمادی انجام شود.

مشاوره و درمان فوبیا در سعادت آباد

نتیجه بخش بودن مشاوره و درمان فوبیا بسیار مهم است و باید دید فردی که به فوبیا دچار شده و از آن رنج میبرد به مرور و طی جلسات مختلف نتیجه مناسب را دریافت خواهد کرد یا خیر. مرکز مشاوره و درمان فوبیا در سعادت آباد این فضا را برای بیماران مبتلا به فوبیا فراهم آورده است تا از روند درمانی بهتری نتیجه را دریافت کنند. اما چه مواردی باعث شده تا بعد از مشاوره و درمان فوبیا بهترین نتیجه دریافت شود؟ یکی از عواملی که باعث شده تا بهترین نتیجه حاصل آید کارشناسان این مرکز هستند که میتوانند با توجه به تخصص و همچنین تجربه بالای خود بهترین مشاوره را ارائه دهند. یک کارشناس برای اینکه بتواند در مشاوره و درمان فوبیا به گونه ای عمل کند که اولین نتایج مشاوره در جلسات ابتدایی آشکار شود باید تعهد کاری داشته باشد و به مسائل مالی توجهی نداشته باشد. کلیه کارشناسان مرکز مشاوره و درمان فوبیا در سعادت آباد جزو کارشناسان متعهد هستند که مشاوره را تنها به منظور بهبودی هر چه سریع تر بیمار ارائه میدهند و به جنبه های مالی آن توجهی ندارند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :