شماره تماس مستقیم : 02122383846
درخواست مشاوره

درمان روانشناختی اعتیاد

مرکز مشاوره گروه همراه خدمات منحصر بفردی از جمله درمان روانشناختی اعتیاد و مشاوره را به کلیه متقاضیان گرامی ارائه میدهد  با این تفاوت که این مرکز بمنظور حصول نتیجه بهتر کارشناسانی را از میان با تجربه ها و حرفه ای ها انتخاب نموده و همچنین متعهد میباشد که روند درمان را تا اطمینان از به ثمر رسیدن نتیجه مناسب ادامه دهد.

اعتیاد همانطور که همگی ما به خوبی میدانیم یکی از بلایای خانمان سوز است که متاسفانه در کشور  ما تا کنون گریبان بسیاری افراد را نیز گرفته و مشکلات زیادی را نیز برای آن ها بوجود آورده است. درمان اعتیاد به روش های مختلفی انجام میشود که یک روش درمان روانشناختی اعتیاد میباشد که میتواند از روش های درمانی بسیار موثر نیز محسوب میشود که این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد. در درمان روانشناختی اعتیاد کارشناس به جای آنکه از روش های دارویی برای درمان استفاده کند روش های روانشاختی و روان درمانی را بکار میگیرد که در اغلب موارد نیز بخوبی جوابگو خواهد بود.

درمان روانشناختی اعتیاد در سعادت آباد

میزان تجربه و همچنین سوابق کارشناس برای درمان روانشناختی اعتیاد بسیار مهم است و باید بتواند فرد مبتلا را که تا حد زیادی به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده است را قانع کند تا از استفاده از مواد امتناع کرده  و به مرور مصرف آنها را کاهش دهد. کارشناس راه سختی را در جهت مشاوره بهتر برای نتیجه دهی مطلوب تر در پیش  خواهد داشت و به همین دلیل هر کارشناسی نمیتواند در این راستا و زمینه چندان موفق عمل کند. مرکز درمان روانشناختی اعتیاد در سعادت آباد برای اینکه بتواند درمان را برای متقاضی تا حد زیادی آسان کرده و روند درمان را نیز تسریع کند در کادر خود از کارشناسانی بهره گرفته که شاید در کمتر مرکزی این چنین کارشناسانی با این مهارت و تخصص بخدمت گرفته شده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با مرکز مشاوره گروه همراه تماس حاصل نمایید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :